10 Top Produkte Per Palester në vitin 2021

Produkte per Palester – Top Produktet qe jua sygjerojme per palester

Nuk duhet të vijë si befasi se Amazon është një destinacion popullor per pazar. Ata jo vetëm që kanë një përzgjedhje të madhe të artikujve dhe transport të shpejtë, por ata gjithashtu kanë një koleksion të madh të pajisjeve dhe pajisjeve të njohura të fitnesit. Me një klik të një butoni, ju mund të merrni gjithçka nga pajisjet e trajnimit dhe veshjet e fitnesit deri tek vitaminat dhe shtesat, dhe gjithçka në mes.

Nese jeni te interesuar te gjeni produkte per palester pa u lodhur qe te shfletoni faqe te shumta ne internet, ju duhet vetem te lexoni kete artikull.

“Kam marrë gjithçka për palestrën time në Shtëpi Nga Amazon — dhe unë mbaj një listë të gjërave të mia të preferuara për klientët e mi virtualë për të blerë,” thotë Frenki . “Ju mund të zbuloni pothuajse çdo gjë, të blini me besim dhe zakonisht do të vijë në kohë te shpejte.”

Për fat të mirë, ne kemi bërë punën e vështirë për ju dhe kemi mbledhur produktet më të shitura të fitnesit që Amazon ka për të ofruar. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një pajisje të re të palestrës në shtëpi ose dëshironi të dini se çfarë po shtojnë blerësit e tjerë të Amazon në karrocat e tyre, ne ju kemi mbuluar.

Peshore me Wifi

Withings Body+ – Peshore me WiFi

Kur bëhet fjalë për peshën, ka shumë më tepër për të sesa figura e vetmuar që shfaqet në shkallë. Kjo shkallë e zgjuar (e cila funksionon me një larmi aplikacionesh shëndetësore) analizon përbërjen e trupit tuaj, duke marrë parasysh gjëra të tilla si muskujt, kockat dhe pesha e ujit. Si rezultat, rezultati është më i saktë. Ajo gjithashtu mund të gjurmojë deri në tetë persona në të njëjtën kohë, duke e bërë atë ideal për të gjithë familjen.

Bowflex SelectTech 552 Shtangë Dore Të Rregullueshme

Gjëja e shkëlqyeshme për shtangat e rregullueshme është që të përfitoni nga një raft me peshë të plotë pa pasur nevojë të sakrifikoni hapësirë. Kjo palë rregullon në mënyrë specifike nga 5 në 52.5 paund, duke ju dhënë një sërë peshash për të punuar, kështu që ju mund të rriteni ndërsa shkoni. Ajo gjithashtu ka një aplikacion shoqërues që ju lejon të ndiqni stërvitje të udhëhequra nga traineri ose të ndërtoni tuajin.

RENPHO Shkallezues i menqur i yndyres se trupit

Për ata që janë të fiksuar pas të dhënave, kjo shkallë gjurmon pothuajse çdo metrikë atje—yndyra viscerale, mosha metabolike, masa e muskujve, pesha e trupit pa yndyrë dhe më shumë. Kjo ju jep një pamje të madhe të trupit tuaj ndërsa ndihmon në krijimin e tendencave ditore, javore dhe mujore. Pjesa më e mirë: çmimi nuk do ta prishë bankën.

Sportneer Percussive – Armë masazhi

Ky mjet portativ e bën rimëkëmbjen në lëvizje një fllad. Ka pesë shpejtësi të ndryshme që e bëjnë të lehtë përshtatjen e intensitetit tuaj të preferuar dhe ndihmojnë në zhbllokimin e muskujve të lodhur. Pavarësisht nëse muskujt tuaj janë tepër të ngushtë ose thjesht kanë nevojë për një dozë të shpejtë TLC me bazë masazhi, ky produkt është i domosdoshëm dhe futet ne listen tone per produkte per palester .

Kapitulli i ri – Multivitamina Një Ditore E Çdo Gruaje

Nëse shëndeti holistik është një shqetësim, shfaqja e një prej këtyre vitaminave të përditshme mund të ndihmojë në sigurimin e imunitetit tuaj, stresit, energjisë, tretjes, si dhe zemrës, trurit, kockave dhe shëndetit të gjirit. Këto vitamina janë gjithashtu të fermentuara, gjë që ndihmon trupin të thithë më mirë të gjitha lëndët ushqyese.

Yasuda – Biçikletë Shtëpie e Çiklizmit

Harrojeni udhëtimin nëpër qytet në studion tuaj të çiklizmit të brendshëm. Ju mund të rrotulloni rrugën tuaj për shëndet të mirë me këtë biçikletë të rëndë në shtëpi, ndërsa mbani gjurmët e kohës, shpejtësisë, distancës dhe kalorive të djegura përmes ekranit LCD. Pedalet e kafazit do të thotë që nuk do të duhet të derdhësh ndonjë para shtesë për goditjet specifike të çiklizmit, dhe mund të thyesh një djersë pa dalë nga shtëpia juaj.

Ultima Replenisher – Pluhur hidratimi

Për ditët super të nxehta ose seancat intensive të djersës që zgjasin më shumë se një orë (ne po flasim me ju maratonistë në stërvitje), shanset janë që ju jeni duke djersitur plumba, dhe kështu duke humbur një sasi të drejtë të lëngjeve dhe elektroliteve. Nëse është kështu, rrotulloni disa nga ky pluhur elektrolit frutash në ujin tuaj për të ndihmuar në rimbushjen e stokut tuaj dhe për të ndihmuar në shmangien e gjërave si ngërçi dhe ulja e performancës.

Schwinn 270 Biçikletë Stërvitje E Shtrirë

Dhimbja e shpinës nuk ka pse t’ju llogarisë nga të gjitha aktivitet fizike. Pozicioni i ulur i mbështetur i kësaj biçiklete lehtëson stresin në atë zonë, kështu që ju mund të pedaloni pa dhimbje. Ajo gjithashtu ka një ton karakteristikash të shkëlqyera: 29 stërvitje, 25 nivele rezistence, pedale më të gjera të këmbëve dhe një rrjetë të mbushur mbrapa. Tastiera e lehtë për t’u përdorur sinkronizohet në një mori aplikacionesh wellness dhe madje mund të lidhet ME VR— talk për sjelljen në jetë të stërvitjes tuaj të fitnesit.

Nese deshironi te gjeni biçikleta ne shitore vendore ju mund te gjeni ato edhe ne gjirafamall permes ktij linku: https://gjirafamall.com/sport/sport-fitnes/fitnes/bicikleta-3/biciklete-magnetike-per-ushtrime-zipro-one-s-per-shtepi

Simien Tenis Mbajtëse per Bërryl

Kjo mbajtëse neoprene dhe najloni ju vjen në ndihmë kur lëvizjet e përsëritura nga loja juaj e tenisit ose golfit lënë pas twinges (tendinitis) në bërryl. Kjo mbajtëse ofron mbështetje dhe lehtësim të dhimbjes në një mbështjellës të rehatshëm, të mbështjellë dhe ju merrni dy në një paketë.

Kopshti I Jetës – Ushqim I Papërpunuar Organik I Përsosur Jeshil dhe Zarzavate Me Lëng Pluhur

Këto super zarzavate pluhur ofrojnë shumë përfitime ushqyese (antioksidantë, enzima, aminoacide, acide yndyrore esenciale dhe dhjetëra fitonutrientë të tjerë) në një formë të pastër që ju ndihmon të performoni në mënyrë optimale. Nëse ju jeni një luftëtar fundjavë apo vetëm duke u përpjekur për të bërë atë përmes ditës së punës, marr këtë pluhur për një nxitje shtesë lëndë ushqyese. Ju ftojme ta futni kete produkt ne listen tuaj produkte per palester sepse perzihet me gjithqka.