5 Kartolina per Vitin e Ri 2022

Urime, eshte fundi i vitit dhe ju po kerkoni per kartolina per vitin e ri 2022. Atehere keni ardhur ne vendin e duhur sepse ky artikull do ti permbledh disa nga kartolinat me te bukura qe mund te gjeni sot ne amazon. Deshironi qe kete fundvit te beni diqka ndryshe nga ato kartolinat qe i shkruani vet dhe i vizatoni vetë? Ne diten e sotit te gjithe i kan harruar kartolinat dhe mesazhin e fort qe ato japin tek te afermit tone ne fund te vitit dhe ne fillim te vitit te ri.

Qdo here ne fund te vitit ne hapim telefonin tone dhe futemi ne viber dhe shohim mesazhet e familjareve tone duke na uruar me ato gifs apo emoji. Te gjithe kan harruar se qfare ndjenje e bukur eshte kur hapim deren dhe vjen postieri dhe na i jep kartolinat me dhurata nga me te dashurit tone. E sot ne do ju tregojme disa nga kartolinat me te bukura dhe me te mira qe kemi zgjedhur per ju tja uroni vitin e ri 2022 familjareve tuaj.

Top 5 Kartolina per Vitin e ri 2022 nga lista jone qe i rekomandojme ti blini

Big Christmas Wishes Christmas Humor Paper Card, Paper, 12 New Year Cards & Envelope

KARTOLINA VJEN ME ZARF – Set me shumicë prej 25 letrash elegante dhe 25 zarfash A2 që përputhen, të vendosura në kuti të sigurta për një dërgesë dhe ruajtje të garantuar; të mbushura për t’u siguruar që i keni këto kartolina të dobishme për t’i nxjerrë gjatë festave

CILËSIA PREMIUM – Çdo kartë printohet në një karton me peshë të rëndë 80 lb me cilësi të mirë dhe me cilësi premium në një përfundim të lëmuar për qëndrueshmëri, performancë të qëndrueshme printimi dhe të lehtë për t’u shkruar; vjen me një paketë përshëndetëse perfekte për të gjitha rastet

MADHËSIA PERFEKT – Dimensioni perfekt prej 4,25 x 5,5” kur paloset dhe shënohet paraprakisht në qendër për një kartë shënimesh që paloset pa probleme dhe me pamje të rregullt; ka hapësirë ​​të bollshme brenda për printime kaligrafie, mesazhe të personalizuara mirënjohjeje dhe mirënjohjeje të shkruara me dorë dhe të printuara

PERFEKTE PËR TË GJITHA PËRDORIMET – Dërgoni kartolinat tuaja të pushimeve me stil përmes këtyre kartolinave të bukura përshëndetëse për marrësit tuaj të çmuar në festat para ose pas pushimeve, duke falënderuar klientët, duke dërguar karta dhuratash, bashkëpunëtorë biznesi

KARTOLINA PERFEKTE E PUSHIMIT – Ky vit ka qenë një udhëtim i vështirë dhe nuk ka asgjë më ngushëlluese dhe më ngushëlluese sesa të marrësh përshëndetje dhe urime të përzemërta nga familja dhe miqtë këtë sezon festash. Një shënim i shkurtër inkurajues mund të sjellë një buzëqeshje tek dikush në këtë kohë fatkeqësie

Pop Up Card HAPPY NEW YEAR 3D Cards, Mother’s Day Card,Card for Wife, Card for Mom

Kartat e luleve që shfaqen janë bërë dhe printuar në letër me cilësi të lartë, miqësore me mjedisin. Karta e buqetës vjen me zarf. (100% punuar me dorë nga mjeshtra të aftë) që me siguri do t’i gëzojë ata shumë. Karta 3D shfaqet automatikisht kur marrësi i hap ato, është e mahnitshme.

Kartolina pop-up, kartolina urimi 3D me dritare, për Ditën e Nënës, Pranverën, Ditën e Baballarëve, Diplomimin, Ditëlindjen, Dasmën, Përvjetorin, Mirënjohës për Ju, Bëhuni mirë, Të gjitha rastet Pop up Opsioni më i mirë i dhuratës fantastike për të uruar familjen tuaj, të moshuarit, fëmijët, të afërmit, miqtë, fqinjët dhe kolegët, etj. kushdo që ju pëlqen, Kartolina urimi 3D Pop-up të theksuar me shkëlqim të bukur dhe mesazhi: “Faleminderit për ju gjatë gjithë vitit.”

Festoni një ditëlindje ose festë, ose njoftoni një mik apo anëtar të familjes që po mendoni për ta me një kartolinë mbresëlënëse që me siguri do t’ua ndriçojë ditën.
Me një dizajn të veçantë dhe ndjenjë të sinqertë, kjo kartë kërcyese është mënyra e përsosur për t’i bërë të ditur një prej njerëzve tuaj të preferuar se sa shumë vlerësohen, sot dhe gjithmonë.

Kartolinat e falenderimeve të shfaqura vijnë me zarf, Kartolina e punuar me dorë është më shumë se thjesht një kartolinë urimi, dhurata më e mirë për atë që e doni aq shumë, Kartolinat eko-miqësore të qëndisura janë bërë me letër nga pyje të mirë-menaxhuara. Cards u ofron blerësve elegant një linjë të kuruar dhe të konsideruar kartash dhe dhuratash të pasura dhe unike që pasqyrojnë stilin e tyre personal dhe bëjnë një përshtypje të menjëhershme dhe të qëndrueshme.

Sweetzer & Orange New Year Cards with Envelopes. 24 Set Box of Holiday Cards.

URONI, SI TË DONI: Nëse jeni si shumica, ju pëlqejnë ato tekste të Vitit të Ri. Por ta shohësh të shkruar në një kartë është diçka tjetër, apo jo? Është mirë të jesh më pak dixhital këto ditë, kështu që ne ju japim një grup të bukur me 24 letra të trasha për të përqafuar plotësisht dëshirat tuaja për Vitin e Ri.

Stoku i kartave luksoze: Harrojeni ato karta të dobëta – askush nuk i pëlqen ato që shfaqen. Seti ynë i kutive të kartave të pushimeve 4,25” x 5,75” është projektuar në Evropë dhe printohet në karton 300 gsm. Shkoni përpara dhe shkruani me çdo stilolaps, ata janë mat dhe nuk rrjedhin gjak brenda. Gjithashtu vjen me zarfe të bardhë 120gsm.

KARTELA TË GJATË PARAVE PËR PUSHIMET: Janë kartolinat më të forta që keni parë, dhe janë gjithashtu më të pasurat me ngjyra. 24 karta në 4 dizajne të korporatave të printuara në Fletë ari REAL me mesazh të shkurtër (“Ju uroj një Vitin e Ri të Gëzuar”) brenda – dhe shumë hapësirë ​​për ju që të shkruani tuajat! E përkryer për kartat e vlerësimit të korporatave për të sjellë në vitin e ri.
Falë sipërfaqes së tyre të lëmuar të shkrimit dhe dizajnit me shije, kartat tona origjinale të falenderimit rozë kanë qenë të njohura prej vitesh. Dhe tani ju sjellim gamën e kartolinave urimi me zarfe Sweetzer & Orange. Nga festa në përzemërsi, personalizoni çdo rast!

Designer greetings New Year’s Boxed Cards

KLASIKE DHE TË SOPISTIKUARA – Ky grup i kartolinave të Vitit të Ri përmban gjithçka që ju nevojitet për të dërguar urimet tuaja më të mira për një vit të lumtur dhe të shëndetshëm për të gjithë miqtë dhe familjen tuaj. Dizajni i gjithanshëm i kartës përmban një sfond të zi klasik të përmirësuar me zbukurime të veçanta Spot UV dhe shkronja të sofistikuara të shkrimit me fletë metalike.
MESAZHET PARA/BENDA – Përpara: “Gëzuar Vitin e Ri”. Brenda: “Urimet më të mira për shumë lumturi dhe shëndet të mirë në vitin e ardhshëm!”

CILËSIA PREMIUM – Çdo kuti përmban 18 letra të stampuara dhe 18 zarfe të bardhë. Çdo kartë është e printuar në kartonin e cilësisë më të mirë dhe është punuar me mjeshtëri me stampim me fletë metalike dhe thekse Spot UV për një prekje shtesë të veçantë përfundimtare!
DHËNI MË TË MIRËN PËR PAK – Duke blerë me shumicë dhe me një dizajn karte që është perfekt për këdo, do të jeni në gjendje t’u dërgoni urimet tuaja më të mira për Vitin e Ri të gjithë njerëzve të veçantë në jetën tuaj këtë 1 janar!

DIMENSIONET – Çdo kartë ka përmasa 5,5” x 8” dhe vjen e vendosur në një kuti të fortë me një kapak të pastër acetati dhe kordon shtrirje ari.
Kartolina urimi për Vitin e Ri ^Kartolina me kuti për festën e Vitit të Ri ^Dizajn klasik ^Skenar i bardhë në të zezë ^Urimet më të mira

2022 Happy New Year – Red Holiday Greetings Fold Over Cards & Envelopes

Nëse jeni duke kërkuar për disa kartolina të shkëlqyera përshëndetëse “Gëzuar Vitin e Ri” – atëherë Kartat Superfine Printing është zgjedhja juaj!
Ndani gëzimin dhe ngrohtësinë e kësaj feste me miqtë dhe familjen tuaj me këto kartolina urimi të personalizuara për të shprehur mirënjohjen, sinqeritetin dhe rëndësinë. Krijoni ftesa të personalizuara, kartolina urimi, shënime falenderimi, njoftime dhe më shumë me këto letra të kuqe klasike të Vitit të Ri 2022 të palosura mbi karta dhe zarfe!

Këto karta janë bërë nga kartoni 80 lb (216 gsm) dhe janë të sigurta në arkiv dhe perfekte për reliev, kaligrafi, vizatim dhe stampim. Ato janë të paketuara të sheshta, kështu që ju mund t’i përdorni nëpër çdo printer dhe të krijoni kartolinat tuaja përshëndetëse direkt nga komoditetet e shtëpisë ose zyrës tuaj. Përfshin zarfe të përputhura katrore për paketën e plotë.

Filloni të krijoni kartat tuaja për çdo rast!

Pse të zgjidhni këto kartolina urimi?

  • PERFEKTE për Kartolina të punuar me dorë
  • ZARFET E TRASHË DHE TË QËNDRUESHME
  • IDEAL për BIZNES ose PËRDORIM PERSONAL
  • KOMPATIBËNË PRINIM LAZER, INKJET dhe OFFSET
  • SET SHUMË me 25 KARTELA dhe ZARF