8 Top fustane per gra te shendosha në 2021

Veshjet për gra të shendosha nuk janë aq të ndërlikuara sa dikur. Tufa e çuditshme dhe boshllëqet e së kaluarës janë zëvendësuar nga dizajne që kënaqin dhe festojnë një siluetë më të madhe. Dhe ne keto i kemi mbledhur ne nje liste me 8 fustane per gra te shendosha per vitin 2021

Në fakt, ka qindra opsione pikërisht këtu në rrugën e lartë dixhitale, të gjitha të përshtatshme për punë, lojë dhe gjithçka në mes. Një veshje e duhur mund t’ju çojë nga konvikti në bar, të dukeni bukur për orarin tuaj të fundjavës ose të ktheni kokën në atë festë të madhe që vjen në kalendarin tuaj.

Cila është veshja më lajkatare për gra te shendosha? Kush e ka veshjen më të mirë per gra te shendosha? Çfarë i ka hije një fustani me madhesi te madhe? Nëse keni menduar ndonjëherë për ndonjë nga këto tre pyetje të lidhura me modën, atëherë mos kërkoni më tej se kete artikull me disa nga veshjet më të mira, më lajkatare plus-size që njerëzit po duan tani.

Nga veshjet më të vlerësuara, më të njohura plus-size në Amazon deri tek frockat më elegant nga të gjitha markat më të preferuara të tifozëve plus-size, këtu janë veshjet tona të preferuara plus-size!

Lista me 8 Fustane per gra te shendosha qe i rekomandojme ti blini ne vitin 2021

NOLA Dress

Flisni për elegancë! Me një qafë të thellë ne forme te V, shpatull me rënie të lehtë dhe një përshtatje të relaksuar në të gjithë trupin, Veshja Nora nga 11 Honoré është e rehatshme dhe lajkatare. Ka edhe xhepa (!!!) dhe një çarje anësore e mrekullueshme. E disponueshme në madhësi 10 deri në 28, gjithashtu duket super e lezetshme kur vishet me ato qizmet e gjata deri ne gju. Shoqerojeni kete super fustan sebashku me geta per femra gjate vjeshtes apo pranveres.

Finley Gingham Shirt Dress

Stampuar për pranverë! Ky fustan mini me ngjyre te kaltert blu nga Linja Plus-size E Anthropologie të ka hije në të gjitha llojet e trupit falë siluetës së tij të thjeshtë, të veshjes së këmishës. Me një pale të prishur dhe rrip opsional, të lëvizshëm, Veshja E Këmishës Finley Gingham lehtë mund të vishet lart ose poshtë kur shoqerohet me kepuca te rrafsheta ose atlete të thjeshta të bardha. Në dispozicion VETËM në 1x, 2x ose 3x.

Romwe Women’s Plus Size Boho Bohemian Tribal Print Summer Beach Dress

Blerja e veshjeve me madhësi plus në Amazon mund të jetë e vështirë, por ka një arsye që shumë gra janë të fiksuara me këtë veshje verore të shtypur fisnore bohemiane NGA ROMWE. Me një vlerësim me katër yje dhe mbi 1,600 komente, shumë blerës me madhësi plus pajtohen që ky numër pranveror/veror po bëhet, i rehatshëm dhe elegant. Madhësitë shkojnë DERI NË 4X dhe është në dispozicion edhe në disa printime të tjera!

Taupe Lace Skater Dress

Fustan per gra te shendosha dhe delikate, ky fustan koktej me ngjyrë trëndafili nga Torrid është i përsosur për një natë jashtë apo edhe si një fustan i dasmës nëse shoqerohet me taka si dhe me xhaketa per femra. Gjithashtu, Ky fustan ka xhepa (!!!). EShtë gjithashtu në dispozicion në madhësi DERI NË 6X, por veproni shpejt sepse po shitet shpejt dhe numri qe po mbesin po jane jashtë madhësive.

Tiered Swing Dress

Dielli rrezit, këmba del jashtë! Veshja Tiered SWing Dress Me ngjyra të zeza dhe jeshile (e disponueshme në madhësi 14 deri në 28) NGA ELOQUII përmban një siluetë a-line që godet menjëherë mbi gju. Mund të shoqerohet me triko dhe çizme ose me një xhaketë. Komentuesit e ktij produkti e duan përshtatjen, cilësinë dhe pëlhurën e lehtë.

SheIn Women’s Plus Size Elegant Mesh Contrast Pearl Beading Sleeve Stretchy Bodycon Pencil Dress

Ndjenja e një pamje më të përshtatshme te trupit tuaj? Një fustan bodycon cilësor duket gjithmonë mirë! Ne e duam këtë Nga Amazon sepse është nën 40 dollarë, përqafon kthesat tuaja dhe përmban mëngë super argëtuese, të fryra, të tejdukshme për pak dramë. Vjen me madhesi Nga Plus I Madh NË 5X dhe ajo vjen në rozë, jeshile, dhe blu, gjithashtu.

Plisse Balloon Sleeve Midi Dress in Navy,

Ju do të doni përshtatjen E Veshjes Midi Me Mëngë Tullumbace Plisse dhe çmimi (nën 50 dollarë!) nuk është aq i keq. Projektuar për të nxjerrë në pah kthesat tuaja, ky fustan i zbukuruar me mëngë të gjata ka një dekolte të zhytur dhe një siluetë elegante që ju përqafon në vendet e duhura. Në dispozicion në madhësi 12-26.

Puff Sleeve Ruched Dress,

Thyeje kodin e veshjes me këtë dizajn të adhurueshëm me lule! Me stilin e saj ultrafemëror të qumështores dhe mëngët voluminoze që synojnë të bëjnë përshtypje, është fustani i përsosur koktej për çdo rast. E disponueshme në përmasat US 12-20, stilojeni në anën më të ashpër me një xhaketë lëkure ose kombinoni me atlete të thjeshta të bardha për një ditë pazari.