Top 12 Byzylyk Per Meshkuj Qe Shkojne Me Qdo Rroba

Keni kërkuar byzylyk per meshkuj që përshtaten me rrobat që veshni qdo ditë por nuk keni gjetur diqka të përshtatshme? Ju prezantojmë listen tonë me 12 byzylyk të pëzgjedhur për ti plotsuar kërkesat e qdo mashkulli.

Kur bëhet fjalë për veshjen tonë të përditshme, ne si burra kemi shumë për të marrë parasysh. Ne duhet të krijojmë përshtypjen më të mirë të mundshme, pavarësisht nëse po vishemi për të bërë përshtypje, duke dalë me miqtë në një takim shoqëror, ose duke parë vjehrrat për darkën e frikshme sezonale; për fat të keq, kjo do të thotë që gjuetia jonë për veshjen, byzylykin dhe stilin e përsosur është e pafundme. Bëhet shumë më e lehtë për të bashkuar veshjet e përsosura nëse dini të përdorni detaje të vogla dhe delikate në favorin tuaj.

Ka një milion mënyra të ndryshme për ta bërë veshjen tuaj të funksionojë për ju, por “aksesorët e veshjeve të dorës” janë një nga elementët më të injoruar dhe të nënvlerësuar në këtë ekuacion kompleks. Nuk po flasim për orën; përkundrazi, po kërkojmë diçka pak më të nënvlerësuar. Një periferikë që bën deklarata që gjithashtu performon në mënyrë të admirueshme si një karakter mbështetës. Është byzylyku i burrave për të cilin po flasim. Kjo është e drejtë, një nga komponentët më të rëndësishme të veshjet e një njeriu është byzylykët e dores së tij, dhe ne jemi duke shfletuar nëpër libra dhe kemi përmbledhur në një listë me zgjedhjet tona nga e gjithë industria sot.

12 Byzylyk per meshkuj qe i kemi zgjedhur për listen tonë për vitin 2021

CORTER LEATHER RING & HOOK

Unaza & Hook prej lëkure Corter Është një byzylyk i thjeshtë që është prerë me kënd dhe endur në një makinë italiane në Indi, duke siguruar ekuilibrin e përsosur të ndërtimit të lëmuar, të qetë dhe pronave elegant. Si rezultat, nuk duhet të shqetësoheni më për acarimin e pajustifikuar të duarve pas një dite të gjatë veshjeje; në vend të kësaj, do të jeni në gjendje të përqendroheni në krijimin e veshjes më të mirë të mundshme, falë aksesorit unik të Veshjeve të Dorës Së Corter.

TANNER GOODS SINGLE WRAP

Byzylyk I Vetëm I Mbështjelljes së Tanner Goods është një shtesë e vlefshme për veshjet e çdo djali, duke ofruar një ndërtim lëkure premium që ka ndihmuar për t’i bërë markat rripa jashtëzakonisht të punuar kaq të njohura. Ky variant me një mbështjellës është aksesori i përsosur minimalist për të lidhur së bashku çdo veshje jo të plotë, duke u ofruar veshësve një theks elegant, të nënvlerësuar që është i sigurt për të mbledhur një kompliment ose dy.

TRES CUERVOS FLINT

Byzylyk Flint Tres Cuervos’ Është një markë e aksesorve unike i përjetshëm, një siluetë me stil fshatar që është e siguruar nga dy .22 kazma plumbash të kalibrit. Jo vetëm që kjo i jep një vështrim mahnitës të gjithë pamjes, por ajo gjithashtu ofron Flint me një personalitet interesant që sforcon vijën në mes të stilit dhe funksionalitetin në modë.

MARITIME SUPPLY BRASS ANCHOR

Byzylyku I Spirancës Prej Bronzi të furnizimit detar është plot frymëzim detar, dhe falë detajimit të tij unik prej bronzi, është një shtesë përfundimtare për veshjen e çdo dashnori të detit. Mund të duket pak e çuditshme, por një tifoz i vërtetë i detit do të vlerësojë vëmendjen E Detalit Detar në detaje, duke përfshirë rrezen metalike të ri-dizajnuar të kompanisë, litarin e pambukut të përdredhur 3 mm dhe një spirancë të punuar me dorë për ta lidhur të gjithë së bashku.

CRAIGHILL UNIFORM SQUARE CUFF

Byzylyku Uniform I Prangave Katrore të Craighill është një variant i shkëlqyeshëm që lidh së bashku çdo veshje me lehtësi, falë një shiriti katror 3/16 inç të bërë nga bronzi me fishekë të ngurtë, dhe skajet elegant, me prerje katrore që krijojnë një seksion të përsosur, të hapur. Sado minimaliste Të Jetë Pranga Katrore, është e sigurt të bëni një deklaratë të madhe nëse shoqërohet me një përzgjedhje të zbukurimeve kompliment të duarve.

BRZN RECYCLED BULLET CASING

Byzylyku I Ricikluar I Shtresës Së Plumbave TË BRZN është një variant me pamje taktike që është pajisur me një menagjim të materialeve të qëllimshme. Periferia krenohet me një paracord, camo, tel dhe siluetë të mbushur me plumb që është bërë duke përdorur materiale të ricikluara. Çdo shembull është bërë me dorë në Çikago, dhe falë orientimit fleksibël dhe të rehatshëm të byzylykut, është aksesori i përsosur për çdo djalë që po përpiqet të marrë veshjet e tij në nivelin tjetër. Më mirë akoma, ata janë bërë për të marrë një prarim unik gjatë jetës së tyre, që do të thotë se çdo ofertë bespoke është e personalizuar, në varësi të llojit të jetesës që ju drejtoni.

CAPUTO & CO. CRAFTMAN LEATHER

Caputo & Co.’s craftman Lëkure byzylyk mund të duket si një variant i thjeshtë në shikim të parë, por pas inspektimit më të afërt, ju do të gjeni mundësinë për të vlerësojmë ndërtimin e saj interesante. Është bërë duke përdorur një lëkurë të shkëlqyeshme të lyer me perime, një kordon të qëndrueshëm me dyllë najloni dhe pajisje bronzi me shije, duke u ofruar veshësve një variant të bukur, të siguruar nga kapësja për përdorim së bashku me një larmi veshjesh të ndryshme.

CAPUTO & CO. HAND-KNOTTED DOUBLE WRAP

Caputo & Co. po bën paraqitjen e saj të dytë në listën tonë me byzylykun E Mbështjelljes Së Dyfishtë Të Thurur Me Dorë; një ofertë tërheqëse që tejkalon fushën e veshjeve tradicionale të dorës. Përveç ndërtimit të tij premium dhe tipareve me pamje të bukur, kjo periferike me dyllë u bë në partneritet me Comunidades de la Tierra, një organizatë jofitimprurëse që përqendrohet në ndihmën e të rinjve dhe komuniteteve në rrezik në Guatemalë. Një kombinim interesant i pajisjeve prej lëkure dhe bronzi vachetta u ofron veshësve një aksesor elegant që është po aq tërheqës kur bëhet fjalë për drejtimin moral.

MIANSAI TRICE

Byzylyku Trice i Miansai është një aksesor tërheqës për çdo rast, duke mburrur një siluetë me tri shtresa që plotësohet nga lëkura e vërtetë e endur italiane. Në shtrëngim duarsh, një mbyllje sterling silver hook dhe theks mëngë të sigurojë një atmosferë të karakterit delikate që është i pakrahasueshëm me konkurrentët E Trice-së. Më mirë akoma, çdo variant është në dispozicion me printim monogram të personalizuar, duke siguruar që periferia juaj e preferuar është gjithashtu një-e-nje-lloj.

CAUSE AND EFFECT SILVER ID CUFF

Byzylyku I Manshetës SË identitetit Të Argjendit të shkakut DHE Efektit ËSHTË një aksesor i qëndrueshëm dhe i thyer që është hartuar duke përdorur një argjend të çekiçit të shkëlqyeshëm. Cilësi e saj e shqetësuar siguron një theks të bukur për veshjet e trashëgimisë së çdo djali, dhe falë natyrës së saj të rregullueshme, nuk është e vështirë ta çiftosh atë me një larmi madhësish të ndryshme dore/stile veshjesh. Do shembull është bërë duke përdorur atribute argjendi të pastër dhe përmban një majë të rrafshuar që nuk shihet shpesh në veshjet e dorës së burrave.

MIKIA YELLOW BEADED

Byzylyku I Verdhë me Rruaza Mikia shoqërohet me pozitivitet të pastër, të papërzier, dhe falë sjelljes së tij të lehtë, është në një mision për të pasuruar jetën tuaj pa ndonjë nga bagazhet e rënda që lidhen me pajisje të tjera dore. Ai krenohet me një kordon të fortë qendror, si dhe unaza unike ari, roundels, dhe lë të kuptohet se e kuqe dhe e gjelbër në të gjithë. Rezultati? Një aksesor ngritës që është provuar t’ju bëjë të ndiheni më mirë për ditën tuaj, ndërsa shikoni pjesën.

MIANSAI TURNER ROPE

Byzylyku Me Litar Turner I Miansai është një variant modern që nuk është i shkurtër në stil. Sigurisht, mund të duket si një aksesor klasik, me rruaza, por falë parimit të tij të ngritur të stilit, litarit detar dhe zbukurimeve të argjendta të pastra, ky periferik i punuar me dorë ka gjetur një mënyrë për të kapërcyer kufijtë e veshjeve të përditshme të dorës. Më mirë akoma, një përfundim i specializuar i veshur me rodium të zi i jep byzylykut një atmosferë me vlerë luksoze, duke e bërë atë një kandidat të zbatueshëm për veshjet e nivelit të lartë.